Dua me stilin e ri, flet pak shqip

  • G.G /
  • 19 March 2022 - 11:03
Dua me stilin e ri, flet pak shqip

Këngëtarja kosovare Dua Lipa është paraqitur me një stil të ri sonte

Këngëtarja Dua Lipa është paraqitur me një fotosesion të ri sonte, e ku është tërësisht me një stil ndryshe.

Me një shami në kokë, kapelë, syze si aksesorë xhinse dhe një bluzë që thekson belin e saj dhe gjoksin bëjnë që ajo të duket tërësisht ndryshe me këtë stil.

“Backstage nonna”, ka shkruar ajo.

Derisa fjala e parë është në anglisht që do të thotë prapaskenë, fjala e dytë “nona” mund të jetë për fjalën “nënë” në shqipe të dialektit gegë.

Dua ka filluar një turne kohëve të fundit ku ka mbajtur tashmë disa koncerte në Amerikë dhe Europë.

(Kosova Sot Online)