Kënga e re Erës publikohet sot një javë

  • G.G /
  • 26 March 2022 - 16:02
Kënga e re Erës publikohet sot një javë

Tashmë kënga e re e Era Istrefit e ka një datë të publikimit.

Artistja, ka paralajmëruar fansat se kënga e re do të publikohet më 31 mars.

Kënga mban emrin ”Bebe”, dhe është realizuar me videoklip.

Artistja qe një kohë të gjatë nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, teksa kënga ”Bon Bon”, mbetet ende një nga hitet e saj edhe pse është publikuar 6 vjet më parë.

(Kosova Sot Online)