Adelina Tahiri vishet kokë e këmbë firmato

  • G.G /
  • 01 April 2022 - 13:31
Adelina Tahiri vishet kokë e këmbë firmato

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret që pëlqehet e komentohet mjaft shumë.

Ajo merr vëmendje në çdo paraqitje të saj e sidomos në jetën luksoze që bën këngëtarja.

Adelina së fundmi ka postuar disa foto ku duket shumë bukur.

Veshjet e saja janë gjithmonë të shtrenjta, dhe këtë e ka treguar përmes postimeve që bën shpesh herë në rrjete sociale. 

(Kosova Sot Online)