Yll Limani publikon videon e dështimit qesharak të prindërve

  • E.K /
  • 18 April 2022 - 09:27
Yll Limani publikon videon e dështimit qesharak të prindërve

Yll Limani është një nga artistët më të dashur të publikut shqiptarë.

Artisti gjithnjë është vlerësuar si një figurë e djalit të urtë dhe njeriut me humor të mirë.

Këngëtari ka pak ditë që ka linçuar projektin e ri muzikorë më titull “9”, e që deri tani ka arritur mijëra klikime dhe po pëlqehet mjaft shumë.

Kështu artisti ka vendosur që të testojë prindërit e tij se sa e kanë mësuar këngën e djalit të tyre.

Në videon që ka postuar Ylli shihet se si disa nga frazat e tekstit prindërit kanë dështuar duke mos i ditur saktësisht.

Dhe këtë gjë vet artisti e ka quajtur dështim qesharak derisa kanë qeshur pafund.

Shiko videon:

https://infokosova.net/wp-content/uploads/2022/04/yll-limani-65776868568.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)