Majk e Gjiko “thumbojnë” estradën për blerjen e klikimeve

  • G.G /
  • 13 May 2022 - 13:34
Majk e Gjiko “thumbojnë” estradën për blerjen e klikimeve

Ata konsiderohen si dy rep-artistët më të njohur në vend.

Fjala është për Majk e Gjiko ku siç duket kanë bashkuar forcat dhe kanë finalizuar projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë paralajmëruar bashkëpunimin e ri përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale.

Ndërsa së fundmi ata kanë ironizuar estradën me anë të një video në Instagram.

Ironizmin dyshja e ka bërë përmes një video ku me humor flasin për blerjen e ndjekësve dhe klikimeve.

“Hajde Aksham pazar”, ishte mbishkrimi i reperëve.

(Kosova Sot Online)