Sa sek*si po duket Sara e Ledrit

  • A.P /
  • 17 May 2022 - 16:53
Sa sek*si po duket Sara e Ledrit

Disenjatori Valdrin Sahiti mbrëmë ka prezantuar koleksionin e tij të ri në një event të mbajtur në Prishtinë.

Shumë nga fytyra publike ishin të pranishëm, ku në tapetin e kuq u paraqiten disa nga miqët dhe bashkëpunëtor më të mirë të Valdrinit

Në mesin e tyre ishte edhe bukuroshja Sara Hoxha.

Sara u paraqit me një fustan të transparent ku i theksonte mjaftë bukur tiparet e trupit dhe ishte i hapur tek pjesa e gjoksit.

Image

(Kosova Sot Online)