Arjola shfaqet rrugëve të Italisë

  • A.P /
  • 17 May 2022 - 18:28
Arjola shfaqet rrugëve të Italisë

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi po qëndron për vizitë në Itali.

Aktorja ka publikuar një foto ku shfaqet rrugëve të Milanos.

E veshur me stil, Arjola po duket një zonjë e rëndë.

Image

(Kosova Sot Online)