Kështu merr ngjyrë Vildania

  • G.G /
  • 25 May 2022 - 11:26
Kështu merr ngjyrë Vildania

Bukuroshja kosovare Vildane Zeneli po vazhdon të postojë foto nga luksi i saj që jeton në SHBA

Sonte ajo është paraqitur në monokine të zeza teksa shihet duke marrë diell buzë një pishine.

“Taka dhe argëtim… Ju mund t’i imagjinoni linjat e marrjes ngjyrë. Zig-zag!”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie.

Kujtojmë së gjatë vikendit Vildania kishte postuar një set fotosh të cilin ia kishte bërë fotografi i njohur kosovar në SHBA, Fadil Berisha. 

(Kosova Sot Online)