Nora mahnitë me foton e fundit

  • A.P /
  • 25 May 2022 - 16:57
Nora mahnitë me foton e fundit

Nora Istrefi njihet për fizikun e saj të formësuar të cilin nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundmi Nora Istrefi ka ndarë një imazh joshës të publikuar në Instagram derisa e gjithë vëmendja bie tek kombinimi i veshjes dhe linjat e theksuara.

Ajo po vazhdon ta shijojë suksesin e projekteve të saj muzikore.

Image

(Kosova Sot Online)