Mozzik i jep fund beqarisë këtë verë

  • G.G /
  • 14 June 2022 - 11:01
Mozzik i jep fund beqarisë këtë verë

Mozzik nuk ka ndërmend të qëndrojë më beqar. Reperi ka treguar në postimin e tij të fundit që këtë verë po shikon t’i japë fund kësaj periudhe të gjatë beqarie.

“Këtë verë nuk do preferojmë të jemi beqar”, shkruan Mozzik duke nxitur dhe shumë komente.

Kujtojmë që Mozzik ka qenë shumë i komentuar për jetën e tij private gjatë lidhjes me Loredanën, por pas ndarjes vendosi që këtë pjesë ta ruajë hermetike e nuk u shfaq më me asnjë vajzë në krah.

(Kosova Sot Online)