Ronela sapo e ‘dogji’ në këngën e re

  • G.G /
  • 01 July 2022 - 14:36
Ronela sapo e ‘dogji’ në këngën e re

“Caramel” kënga e paralajmëruar nga Ronela Hajati në italisht tashmë është lansuar.

Për muzikën e këngës është kujdesur Ronela në bashkëpunim me Gotham Disci dhe Marko Polo ndërsa për videon e këngës FullMoon Production.

Kënga sapo është publikuar në Youtube dhe në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë. 

https://www.youtube.com/watch?v=IZWKQtFM9jU&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)