“Martohet” ish e dashura e Romeos, publikohen pamjet me vello

  • G.G /
  • 02 July 2022 - 14:04
“Martohet” ish e dashura e Romeos, publikohen pamjet me vello

Ish e dashura e Romeo Veshaj, Aleksia Peleshi, ka publikuar disa fotografi ndryshe nga herëve te tjera.

Ajo shfaqet e veshur me vello, sigurisht për set fotografik.

“Dasma eshte gati, vec burri s’di ku ka met”,ishte mbishkrimi i vendosur i fotografisë.

Kujtojmë se Aleksia dhe Romeo ishin në një lidhje dashurie e cila mbaroj muaj me pare.

Shiko fotot:

(Kosova Sot Online)