“Më hëngëri”- i dashuri duke e puthur Fifin

  • G.G /
  • 02 July 2022 - 14:06
“Më hëngëri”- i dashuri duke e puthur Fifin

Fifin duke e puthur i dashuri, thotë: Me hanger.

Fifi po merr vëmendje vazhdimisht në mediat rozë, me postimet që po bënë në rrjetet sociale, si për jetën private ashtu edhe atë profesionale.

Çifi si duket kanë vendosur që secilin moment interesant ose të bukur ta ndajnë me adhuruesit e tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi, kanë ndarë disa momente intime, ku shiheshin teksa putheshin e përqafoheshin në një vend publik.

Duket se çifti simpatik po kalojnë ditët më të bukura në jetën e tyre dhe po jetojnë ashtu siç duan ata të dy, e për qejfin e tyre.

(Kosova Sot Online)