Elvana Gjates i dalin të brendshmet

  • A.P /
  • 03 July 2022 - 18:10
Elvana Gjates i dalin të brendshmet

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora e kanë performuar në “Alba Fest” këngën e tyre të përbashkët me titull “Gajde”.

Dy këngëtaret e njohura që për herë të parë i kanë bashkuar forcat për një duet, e kanë ndezur skenën.

Elvana Gjata ka treguar pak më shumë se zakonisht, pasi fustani i shkurtër gjatë gjithë kohës ja ka zbuluar të brendshmet.

Këngëtaret në fillim të performances mbanin në duar flamujt shtëtëror, Elvana atë kuq e zi, ndërkaq Dhurata flamurin e Kosovës.

Image
Image

(Kosova Sot Online)