Adelina Hasani poston për fansat imazhet e ëmbla krahë partnerit

  • G.G /
  • 06 August 2022 - 16:16
Adelina Hasani poston për fansat imazhet e ëmbla krahë partnerit

Adelina Hasani është një nga të preferuarat e publikut shqiptarë.

Ajo numëron mijëra ndjekës edhe në rrjetet sociale ku i shprehin një simpati të madhe asaj.

Moderatorja e njohur ka kohë që është e fejuar dhe këtë e ka treguar haptazi për fansat përmes imazheve të ndryshme krahë tij.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi ku janë shfaqur të dy në veshje elegante derisa kishte realizuar poza të ëmbla pranë njëri tjetrit.

(Kosova Sot Online)