Gili e sfidon edhe rejën e saj me këtë veshje

  • G.G /
  • 12 August 2022 - 13:48
Gili e sfidon edhe rejën e saj me këtë veshje

Gili, është padyshim njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Duke qenë se është që një kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo ka ditur që me këngët e saj të i bëjë për vetë shumë adhurues.

Tani pasi që sezoni i verës dhe dasmat janë në kulm, Gili është shumë e angazhuar në ahengje të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë.

Në këtë veshje ajo ekspozon trupin e saj joshëse.

Edhe pse është bërë vjehërr, Gili në këtë imazh e sfidon me linjat trupore edhe rejën e saj.

(Kosova Sot Online)