Morena Taraku në kërkim të “Aladinit”

  • G.G /
  • 16 August 2022 - 14:03
Morena Taraku në kërkim të “Aladinit”

Morena Taraku është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme.

Së fundmi ajo është shfaqur mjaftë elegante në një fustan të shkurtër që i theksonte linjat trupore.

Fotografitë e postuara për ndjekësit ajo i ka bashkangjitur edhe me një mbishkrim mjaftë interesant.

“Kërkim për aladinin”, ka shkruar ajo derisa pranoi pëlqime dhe komente pozitive.

(Kosova Sot Online)