Këngëtari i njohur kosovar ndahet nga e fejuara

  • G.G /
  • 20 August 2022 - 13:54
Këngëtari i njohur kosovar ndahet nga e fejuara

Këngëtari i njohur kosovar, Art Abazi ka konfirmuar se është ndarë nga e fejuara e tij, Rreze Qerreti.

I njëjti para dy jave kishye mohuar raportimet dhe kishte publikuar foto me partneren.

“Sidoqoftë, e vërteta qëndron te fakti se unë dhe ish-partnerja kemi vendosur t’i ndajmë rrugët tona, për t’i kontribuar qetësisë dhe të ardhmes tonë”, ka shkruar Arti.

(Kosova Sot Online)