Bashkëshorten e këtij këngëtari e ngaterrojnë me Ryva Kajtazin

  • G.G /
  • 27 August 2022 - 17:26
Bashkëshorten e këtij këngëtari e ngaterrojnë me Ryva Kajtazin

A e njihni Fjolla Svircen? Ajo është bashkëshortja e ish anëtarit të grupit “Aurora”, tash këngëtarit të muzikës popullore, Alban Mehmeti.

Fjolla, pos si nënë e dy djemve, është e angazhuar edhe në biznes dhe gjithashtu ka një faqe me mjaftë ndjekës në Instagram.

E shoqja e Albanit, duket se e pëlqen glamurin dhe fustanet e rëndë si ky në këtë foto.

Ndryshe, ajo në këtë fotografi dhe jo vetëm, po duket tejet e ngashme me këngëtaren Ryva Kajtazi, e cila gjjthashtu është mjaftë e dhënë pas glamurit.

(Kosova Sot Online)