Kida shkëlqen nën rrezet e diellit

  • G.G /
  • 30 August 2022 - 23:57
Kida shkëlqen nën rrezet e diellit

Kida është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Çdo paraqitje e saj kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet nga të gjithë, shkruan Kosova Sot Online.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një story që ka postuar pa pikë grim.

Ajo po duket shumë bukur nën rrezet e diellit. 

(Kosova Sot Online)