Ja sa vjeçare u bë sot Loredana

  • G.G /
  • 01 September 2022 - 12:43
Ja sa vjeçare u bë sot Loredana

Reperja shqiptare e njohur përtej kufijve, Loredana, është ndër më të suksesshmët.

Krijuesja e shumë hiteve sot po feston ditëlindjen e saj.

Ajo mbush plot 27 vite jetë.

Reperja mori urime të shumta, qysh nga mesnate.

Në mesin e tyre nuk mungoi dhe urimi nga mikja e saj Morena Taraku.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Ti i meriton më të mirat.”, ka shkruar Morena.

Ndryshe, Loredana dhe reperi i njohur, Mozzik, janë komentuar gjatë për lidhjen e më pas ndarjen e tyre.

Gjithashtu, ata janë prindër të një vajze e quajtur, Hana.

(Kosova Sot Online)