Vdes aktorja e njohur turke e serialit ‘Më fal’

  • G.G /
  • 03 September 2022 - 12:07
Vdes aktorja e njohur turke e serialit ‘Më fal’

Ajo  e njohur për publikun shqiptar u bë me rolin e Elmas, në serialin ‘Më Fal’.

E, aktorja Fusun Gungur, ka ndërruar jetë në moshën 70 vjeçare, raportojnë mediet turke.

Fusun ishte duke jetuar në Ankara aty dhe ku vdiq.

Ajo më e njohur ishte si aktore teatri ndërsa, famën më të madhe  e mori në serialin Më Fal.

Shpirti i saj pushoftë në paqe.

https://www.youtube.com/watch?v=8ZJ4YpqfTm4&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)