Fifi e dashuruar “kokë e këmbë” me Adisin

  • E.K /
  • 04 September 2022 - 13:54
Fifi e dashuruar “kokë e këmbë” me Adisin

Filloreta Raçi, vazhdon të jetë emër i lakuar shumë në media rozë, ajo është njëra nga artistet më të dashura për publiku, për shkak të muzikës dhe teksteve të veçanta që sjellë.

Më shumë sesa për jetën e saj profesionale, ajo është komentuar edhe për jetën e saj private.

Ajo ka dalë hapur dhe ka treguar se është në lidhje dhe e dashuruar me Adis Patushin.

Madje, ajo nuk e ka fare komplekse që dashurinë që ndien për të ta shprehë. Shikoni se në çfarë gjendje e ka postuar atë.

(Kosova Sot Online)