Rita Ora me prindërit e saj bëjnë xhiro në sheshin e Tiranës

  • G.G /
  • 05 September 2022 - 16:03
Rita Ora me prindërit e saj bëjnë xhiro në sheshin e Tiranës

Të martën në orën 20:00 të mbrëmjes Rita Ora, këngëtarja shqiptare, do të performojë në sheshin Skënderbej.

Të gjithë do të kenë mundësi të shijojnë përformacën, pasi koncerti do të jetë falas për të gjithë qytetarët.

Ajo tashmë ndodhet në Tiranë, ku ka takuar dhe disa nga studentët e Liceut Artistik.

Bashkë me prindërit, Verën e Besnikun, Rita sot ka bërë një xhiron në sheshin e Tiranës.

(Kosova Sot Online)