Kaq e lumtur duket Afërdita Dreshaj në imazhin e fundit pranë bashkëshortit të saj

  • E.K /
  • 07 September 2022 - 14:37
Kaq e lumtur duket Afërdita Dreshaj në imazhin e fundit pranë bashkëshortit të saj

Modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj, është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndanë momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ditën e djeshme modelja e njohur bëri një postim të ri në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shihet pranë bashkëshortit të saj Jakub Kindl dhe po duken kaq bukur bashkë.

(Kosova Sot Online)