Kështu e thërret Marina vjehrrën

  • G.G /
  • 13 September 2022 - 14:15
Kështu e thërret Marina vjehrrën

Pak ditë më parë, Geti dhe Marina patën përvjetorin e martesës.

Ky përvjetor ata i ka gjetur prindër të një vajze.

Në mesin e shumë urimeve që ia bënë çiftit për përvjetorin e pestë, ishte edhe ai i nënës së Getit.

Marina vjehrrën e thërret “nona”.

Shihni komentet e shkëmbyera mes nuses dhe vjehrrës.

(Kosova Sot Online)