Gold Ag bëhet baba për herë të dytë

  • A.P /
  • 26 September 2022 - 15:22
Gold Ag bëhet baba për herë të dytë

Gold Ag, është bërë baba për herën e dytë, ditën e sotme.

Këngëtari dhe partnerja e tij, u bënë prindër të një djali.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari.

Përmes një postimi emocional në ‘Facebook’, ai ka zbuluar edhe emrin e djalit.

Front, është emri që çifti kanë vendosur t’ia lënë djalit të dytë të tyre.

Postimi i plotë:

“ELHAMDULILAH

Falenderimi i takon Allahut, Krijuesit të qiejve dhe tokës, Furnizuesit të gjithësisë që sot prap na gëzoi me një djalë.Djali i babës ti je gëzimi im i dytë që syt me lot mi mbushe sapo erdhe në këtë botë.

E gëzofsh emrin FRONT, dhe dije se në shtëpi të pret një GUERIL që nuk do të ndahet asnjëherë nga ti me lejen e ZOTIT.Frontit i duhet një Gueril por edhe Guerili e kërkon Frontin e vet dhe të dy e duan të fortë njëri tjetrin.

O Allah o Zoti im më bëj rob falenderues dhe bëj djemt e mi më të mirë sesa që unë dua.Faleminderit dashnia jeme Ermira, u plakshim bashk me të mirat e Zotit, e fëmijët tanë qofshin mburrje për ne deri në frymën e fundit.

26 Shtator 2022”.

(Kosova Sot Online)