Era Istrefi dhe Don Xhoni në një duet!

  • A.P /
  • 26 September 2022 - 17:10
Era Istrefi dhe Don Xhoni në një duet!

Era Istrefi dhe Don Xhoni i kanë bashkuar forcat në një duet.

Kjo këngë është përfunduar me gjithë videoklip.

Plani fillestar ka qenë që projekti të publikohet përgjatë verës, mirëpo është spostuar për në vjeshtë.

"Shihemi t'enjten", shkruhet n'postim.

Image

(Kosova Sot Online)