Sa bukur duken babë e djalë, Shpat Kasapi vishet njëjtë me djalin

  • E.K /
  • 28 September 2022 - 12:29
Sa bukur duken babë e djalë, Shpat Kasapi vishet njëjtë me djalin

Shpat Kasapi vishet njëjtë me djalin, sa bukur duken baba e bir.

Shpat Kasapi u bë prind për herë të parë para disa muajve.

Ai dhe Selvija u bën me djalë ku i vendosën emrin Roel.

E së fundmi Shpati ka vendosur të kombinohet në veshje me Roelin.

Të dy me këmisha të kuqe duken kaq bukur.

(Kosova Sot Online)