Zaimina del me shëtit djalin, me këtë veshje merr gjithë vëmendjen

  • E.K /
  • 29 September 2022 - 08:43
Zaimina del me shëtit djalin, me këtë veshje merr gjithë vëmendjen

Zaimina Vasajri është një nga këngëtaret me hot të estradës shqiptare.

Edhe pse ajo është bërë nënë e dy fëmijëve, Zaimina vazhdon t’i mbaj linjat trupore në super formë.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar disa imazhe ku tregon që ka dalë me shëtit djalin e saj.

E veshur me trenerka të zeza dhe e kombinuar bukur me altet, Zaimina po duket në super formë.

Ajo po duket një mama hot në këto imazhe.

(Kosova Sot Online)