Çka po “zijnë” Ledri Vula dhe Yll Limani?

  • E.K /
  • 29 September 2022 - 09:39
Çka po “zijnë” Ledri Vula dhe Yll Limani?

Ledri Vula dhe Yll Limani janë një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Të dy sa i përket karrieres së tyre muzikore, kanë sjellur këngë dhe hite të shumta.

Në një postim të hedhur në “Instagram”, nga të dy, shihet se ata dy janë duke diskutuar diçka, ku Ledri e ka pytuar diçka Yllin. Mbase kjo foto tregon një bashkëpunim të ri nga ana e tyre.

(Kosova Sot Online)