Blero e akuzon Afronën për tradhti?

  • G.G /
  • 29 September 2022 - 10:45
Blero e akuzon Afronën për tradhti?

Blero dhe Afrona janë çifti që bënë bujë tash e disa javë pasi i dhanë fund lidhjes.

Duke mos dhënë deklarata të qarta, dyshja kanë hedhur vazhdimisht kunja ndaj njëri tjetrit përmes InstaStory-ve.

Së fundmi, këngëtari ka publikuar këngën e re në bashkëpunimin me Arta Zenelaj, me titull ”Shtatori”.

Teksti i këngës flet për tradhti, të cilin e ka shkruar artisti Blero, dhe atë menjëherë pasi më nuk janë çift me Afronën.

Së a bëhet fjalë për tradhti që i dhanë fund kontaktit me njëri tjetrin mbetet të shihet.

(Kosova Sot Online)