Getinjo “thumbon” Loredanën?

  • G.G /
  • 01 October 2022 - 10:49
Getinjo “thumbon” Loredanën?

Reperi i njohur, Getinjo përveç projekteve muzikore komentohet edhe për batutat dhe thëniet që herë pas here i poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, ai ka postuar një Instastory në të cilën shkruan “Mos i ruj paret, ruj njerëzit”, e cila është marrë nga ndjekësit si një “thumbim” për reperen e njohur, Loredana Zefi.

Por, si gjithmonë reperi nuk ka reaguar pas komenteve që lëshohen poshtë postimeve që ai bënë.

(Kosova Sot Online)