Kanye West ndjek në ‘Instagram’ modelen e njohur shqiptare

  • G.G /
  • 12 October 2022 - 08:48
Kanye West ndjek në ‘Instagram’ modelen e njohur shqiptare

Kanye West, është njëri nga personazhet më të komentuara në mediat botërore.

Polemikat më të mëdha me familjen Kardashian pas ndarjes nga Kim-i, ai i zhvillon kryesisht në llogarinë e tij në ‘Instagram".

Reperi i njohur amerikan ndiqet nga 18 milionë njerëz dhe ndjek rreth shtatë mijë, mes të cilëve një nga modelet më seksi shqiptare.

Dhe bëhet fjalë për modelen më të komentuar shqiptare, Oriola Marashi.

Në listën e ndjekësve shihet edhe profili i instagramit të modelet.

(Kosova Sot Online)