Vallëzimi e lënë me “pasoja” gruan e Ledri Vulës

  • E.K /
  • 15 October 2022 - 10:26
Vallëzimi e lënë me “pasoja” gruan e Ledri Vulës

Sara Hoxha është një nga konkurrentet e spektaklit “Dancing With The Stars” dhe të gjithë kanë treguar se po punojnë shumë në prova që të kenë rezultate sa më të mira gjatë ditës se premte

Mirëpo pasojat na i ka treguar vetë Sara, e cila ka postuar këmbët e saj të dëmtuara gjatë provave.

“Dikush të më ndihmojë”, shkruan ajo.

(Kosova Sot Online)