Butrint Imeri gjuan me para nga helikopteri

  • E.K /
  • 04 November 2022 - 11:45
Butrint Imeri gjuan me para nga helikopteri

Këngëtari Butrint Imeri sonte do të publikojë këngën e tij më të re “Lejla”.

Në Instastoeyn e tij, këngëtari ka publikuar prapaskenat e videoklipit në të cilën shihet duke gjuajtur para nga helikopteri. Njëkohësisht këngëtari ka lajmëruar se kënga do të publikohet në ora 23:59.

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon një sukses të madh falë projekteve të tij muzikore, të cilat pëlqehen shumë dhe numërojnë miliona klikime.

(Kosova Sot Online)