Kush po e përqafon kështu Loredanen!

  • A.P /
  • 23 November 2022 - 15:23
Kush po e përqafon kështu Loredanen!

Loredana Zefi vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar në mediat rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Nëse jo për këngë të reja ajo komentohet për postimet e saja në rrjetet sociale.

 

Së fudni ka pozuar krahas një mashkulli misterioz.

Derisa shkruan: Abidin duke i vendosur dhe një zemër.

Image

(Kosova Sot Online)