Fifi dhe Big Mama puthen në buzë

  • E.K /
  • 28 November 2022 - 10:46
Fifi dhe Big Mama puthen në buzë

Fifi dhe Big Mama, kanë qenë të ftuara në emisionin "Zemër Luana", shkruan "Kosova Sot Online".

Fifi dhe Big Mama i dhuruan njëra-tjetrës një puthje në buzë, duke i befasuar të gjithë.

(Kosova Sot Online)