Ja kush po paralajmëron dasmën e Borës dhe Donaldit!

  • A.P /
  • 28 November 2022 - 20:06
Ja kush po paralajmëron dasmën e Borës dhe Donaldit!

Bora dhe Donaldi vazhdojnë e komentohen për lidhjen e tyre në mediat rozë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Së fundmi Bora  dhe Donaldi publikuan një foto vëmendjen e mori një detaj.

Semi Jaupaj komentoi me emojin e një nuseje dhe ndjekësit kanë vërshuar nga komentet: “Ka ndonjë risi?”, “Kemi dasmë?”, “Kur është data e dasmës?”...

Image

(Kosova Sot Online)