Arilena Ara shfaqet pa pikë grimi në videoklipin e ri

  • E.K /
  • 30 November 2022 - 09:55
Arilena Ara shfaqet pa pikë grimi në videoklipin e ri

Arilena Ara ka publikuar këngën e saj më të re " Dashuria ime", shkruan "Kosova Sot Online".

Ara, në klip ka ardhur pak më ndryshe.

Kësaj rradhe, Arilena e ka xhiruar klipin pa grim fare.

Kjo tregon thjeshtësinë dhe bukurinë natyrale të Arilenës.

(Kosova Sot Online)