Fifi vjen me 'Presje'

  • A.P /
  • 01 February 2023 - 18:01
Fifi vjen me 'Presje'

Fifi e ka filluar muajin shkurt me këngën e re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Presje" vjen nga Fifi.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Presje" nga Fifi.


(Kosova Sot Online)