Olta: Kush është me ne?

  • A.P /
  • 02 February 2023 - 17:50
Olta: Kush është me ne?

Olta Gixharin e ka kapluar mania se kush është dhe kush nuk është me të brenda shtëpisë së Big Brother Albania Vip, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Duke folur me Oltën, Amos tha se Kristi është shumë individualist dhe se nuk është farë i përfshirë në debatet që bëhen brenda shtëpisë.

Sipas Amosit, kjo gjë e pengon shumë atë, pasi Kristi nuk të mbron në momentin kur dikush që është pjesë e grupit ka nevojë për mbështetjen e tij.

Olta nga ana tjetër tha se, ndonëse Kristi është individualist, është e sigurtë që ai është pjesë e grupit të saj.

(Kosova Sot Online)