Çfarë ka “ndodhur” me sytë e Adrola Dushit?

  • E.K /
  • 03 February 2023 - 09:45
Çfarë ka “ndodhur” me sytë e Adrola Dushit?

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, vazhdon të mbetet një prej femrave më të bukura dhe më natyrale shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Adrola ka postuar një fotografi mjaft intersante në “Instagram”.

Ajo ka postuar një fotografi me sy gjysëm mbyllur.

Por prapë se prapë Adrola po duket bukur.

(Kosova Sot Online)