Rrëshqiti në dysheme, lëndohet Tea

  • E.K /
  • 03 February 2023 - 11:00
Rrëshqiti në dysheme, lëndohet Tea

Një prej banorëve më të diskutuara në “Big brother Vip Albania”, është edhe Tea, shkruan “Kosova Sot Online”.

Mirëpo, Tea dje është lënduar pasi ka rrëshkitur.

Ajo ka shkuar në lavenderi pa e ditur se dyshemeja sapo ishte larë dhe ka rrëshkituar.

Tea bërtiti pasi rrëshkiti dhe banorët shkuan ta ndihmonin.

Tea tregoi se është lënduar në ije dhe tek bërryli.

(Kosova Sot Online)