A u 'ndanë' Fero dhe Arbenita për shkak të Neymarit

  • A.P /
  • 03 February 2023 - 18:55
A u 'ndanë'  Fero dhe Arbenita për shkak të Neymarit

Në mediat rozë u publikua lajmi se Fero dhe Arbenita u ndanë për shkak të “tradhtisë”, madje u fol edhe që Arbenita e la Feron për Neymar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".


Mirëpo ishte Fero ai i cili për të “pastruar” imazhin e partneres së tij, reperi regjistroi chat-in e Arbenitës dhe Neymar për ta postuar në rrjete sociale.

Me krenari, ai tregoi sa besnike i kishte qëndruar partnerja e cila as nuk ia kishte hapur fare mesazhin futbollistit që i kishte dërguar një emoji që në nëntor të vitit të kaluar.

Fero sqaroi me këtë video se të gjitha aludimet për ndarje nuk ishin të vërteta.


(Kosova Sot Online)