Luzi dhe Kiara planifikojnë dasmën e ëndrrave

  • A.P /
  • 07 February 2023 - 15:09
Luzi dhe Kiara planifikojnë dasmën e ëndrrave

Sot në bisedat mes Luizit dhe Kiarës, nuk kanë munguar edhe planet për martesë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pas dasmës së  improvizuar në shtëpi në Big Brother Albania Vip, çifti ka nisur planet për një tjetër dasmë jashtë shtëpisë.

 

Teksa Valbona dhe Armaldo po flisnin për koncertet që kanë pas daljes nga shtëpia, Kiara i tha Valbonës se ajo do jetë shumë e ngarkuar me punë gjatë sezonit veror.

Duke folur me shaka, Valbona tha se në verë, do të martojë Luizin. Ky i fundit tha se dasmën me Kiarën do e bëjë verën tjetër jo këtë vit.

Bisedat mes tyre, gjatë kafes së mëngjesit, u shoqëruan me batuta dhe të qeshura pafund.

Image

(Kosova Sot Online)