E papritur: Olta puthet në buzë me Dean

  • E.K /
  • 22 March 2023 - 12:55
E papritur: Olta puthet në buzë me Dean

Dje një moment “interesant” ka ndodhur në “Big Brother Vip Albania”, përcjell “Kosova Sot Online”.

Olta dhe Dea e kanë kaluar natën e djeshme së bashku në suitën e improvizuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë Dean.

(Kosova Sot Online)