Borën dhe Donaldin do ti shohim së bashku edhe këtu

  • A.P /
  • 22 March 2023 - 19:04
Borën dhe Donaldin do ti shohim së bashku edhe këtu

Kanë më shumë se 1 vit që vijojnë të jetojnë dashurinë e tyre, andaj Borën dhe Donaldin do ti shohim së bashku në një projekt, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

 Të paktën kështu ka lënë të kuptohet nga Bora. Kjo e fundit ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram dhe mes të tjerash është pyetur nëse ka një projekt me të.

Duke mos u përgjigjur, Bora ka etiketuar Donaldin të cilin e pyet: “Kemi projekt bashkë?”, dhe aktori është përgjigjur “Po”.

Image

(Kosova Sot Online)