Olta: Luizin të gjithë banorët e kanë frikë por unë jo

  • A.P /
  • 29 March 2023 - 14:58
Olta: Luizin të gjithë banorët e kanë frikë por unë jo

Dy banorët më të komentuar të këtij edicioni të “Big Brother Vip Albania”: Luizi dhe Olta,  kanë vendosur të ndërpresin komunikimin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Luizi ka vendosur të mos ketë asnjë komunikim me aktoren brenda shtëpisë deri kur të jenë në nominim kokë më kokë.

Olta është shprehur e indinjuar nga sjellja e tij karshi saj, duke e quajtur “kafshë” dhe njeri të keq.

Ajo ka thënë se Luizi nuk ka logjikë njerëzore, bën thjesht strategji. Olta shtoi se të gjithë banorët e kanë frikë, por ajo jo. Ajo shprehu se është Luizi që ka frikë nga pyetjet që ajo i bën dhe zgjedh të shmanget e mos t’i flasi.

(Kosova Sot Online)