Ja pse Efi dëshiroj të largohet nga 'Big Brother Albania VIP'

  • a.p /
  • 09 April 2023 - 11:22
Ja pse Efi dëshiroj të largohet nga 'Big Brother Albania VIP'

Efi gjatë spektaklit,  u përplas ashpër me opinionistët deri në pikën ku shprehu me gojën plot dëshirën për të dalë nga 'Big Brother Albania VIP', shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Efi: Unë kam dëshirë të dal tani nga kjo shtëpi. Nuk dua të humbas nervat e mia dhe të ndihem keq shpirtërisht, me këto sjellje personale.Nuk e përballoj dot më. Nuk kam ndryshuar sjellje për Luizin. Ke frikë të bësh një hap. Pas debateve të mia me Arbërin dhe Zhaklinën në studio, gjërat nuk janë më të njëjta. Kam patur konflikte me këta dy njerëz.

(Kosova Sot Online)